Sf-ucs

sh-ucs

SF-UCS

Na základě rozsáhlých zkušeností z výcviku, Anti Terror Academy vytvořila vlastní výcvikový systém SF-UCS, ve kterém jsou zakotveny principy skutečných bojových drilů. Tyto postupy se odlišují od sportovních střeleckých návyků, které jsou bohužel masivně rozšířené i v rámci služební přípravy státních složek.

SF-UCS Special Force Ultimate Combat System je ucelený výcvikový program pro operátory speciálních jednotek a příslušníky státních ozbrojených sborů.

SF-UCS

Special forces ultimate combat system

SF-UCS zaručuje dlouhodobý vývoj bojovníka a rozvoj přirozených pudů v kombinaci s taktickými postupy.

SF-UCS

SF-UCS je program, který při správném dodržování výcvikových postupů zaručí vysokou efektivitu, profesionalitu a nadstandardní připravenost příslušníků speciálních jednotek. Zvyšování fyzické kondice, psychické odolnosti, posilování skutečného sebevědomí, získání střelecké jistoty, výbušnost a zvládání situací po fyzické zátěži je nedílnou součástí celého výcvikového program, který formuje bojovníka k dokonalosti.

SF-UCS

Zjistěte něco o historii, založení a úspěchu Anti terror academy.

Kontaktní údaje Anti terror academy, zahrnuje adresu firmy, telefonní číslo a kontaktní formulář.

Special forces ultimate combat system challenge

SF-UCS Challenge je měřitelná část uceleného výcvikového systému, která představuje vrcholné dovednosti při záchraně rukojmích. Pro operátory speciálních jednotek je to „olympijská“ disciplína, která odhaluje kvality a úroveň připravenosti jednotlivých bojovníků.

obrazek-anti-terror-academy