Historie

mala fotka do historie 500x500
ATAC

Historie

Anti Terror Academy byla založena v roce 2002 v souvislosti s vlnou protiteroristických opatření, která nastala po útocích v USA 11.9.2001. S přibývající četností a agresivitou teroristických útoků a zvyšováním počtu a vlivu teroristických skupin byly kladeny stále větší nároky na profesionální přípravu speciálních jednotek.

Založení výcvikové společnosti, zajišťující odbornou přípravu operátorů speciálních jednotek a ozbrojených státních složek, bylo tedy logickým krokem.

Úspěchy Anti terror academy

Od počátku založení Anti Terror Academy jsme vycvičili řadu profesionálů z Evropy, středního a dálného východu a jihovýchodní Asie. Výcvik byl prováděn v ČR nebo zemi klienta v rozsahu minimálně 2 týdnů až 2,5 měsíce. V zahraničí jsme získali řadu ocenění a naším profesionálním přístupem šíříme dobré jméno a vysokou úroveň odborné připravenosti České republiky v boji proti terorismu.

V České republice Anti Terror Academy zajišťuje výcvik příslušníků policie ČR, zásahových jednotek, Aktivních záloh AČR, a v neposlední řadě se opakovaně podílí na přípravě příslušníků Vojenské policie, kteří zajišťují ochranu Velvyslanectví ČR v Afghánském Kábulu. Za tuto spolupráci byl ředitel Anti Terror Academy oceněn medailí Vojenské policie Armády České republiky – KAMBA.

„Již od roku 2002...“

Zjistěte více o trénincích SF-UCS pořádaných Anti terror academy.

Kontaktní údaje Anti terror academy, zahrnuje adresu firmy, telefonní číslo a kontaktní formulář.

Anti terror academy

Nezávazná poptávka

Vyplňte tento nezávazný poptávkový formulář a my Vám co nejdříve odpovíme na Vaše případné dotazy.